BAAK TİVİ

İşletmenizde bulunan TV ekranlarını daha renkli ve ilgi çekici hale getirmeye ne dersiniz ? Renkli temalara sahip olan BAAK TİVİ müşterilerinizin konum tabanlı ve belirlediğiniz hashtaglerdeki paylaşımlarını, oluşturduğunuz kampanya ve duyuruları işletmenizde bulunan TV ekranlarında anlık olarak yayınlamaktadır.

ESDİSİS V.4 TANITIM FİLMİ

Esdisis V.4 Akıllı Arama Sistemi hizmeti ile çağrı merkezinizin işleyişini değiştirin. Bulut tabanlı, daha teknolojik, daha işlevsel, daha detaylı, daha fazla özelliğe sahip özelleştirilebilir çağrı merkezi sistemi ile iş akışınızı hızlandırın, personellerinizi daha iyi analiz edin, verimliliğinizi ve kalitenizi arttırın.

ESDİSİS V.2 TANITIM FİLMİ

Esdisis V.2 ile vermekte olduğumuz Otomatik Arama Sistemi ( Predictive Dialer ) hizmetini çok daha ileri teknoloji ve iyi kalite seviyesine getirdik. Daha işlevsel, daha detaylı, daha fazla özelliğe sahip ve daha çok göze hitap eden bir çağrı merkezi sistemi olmuş ya da olma yolunda büyük bir adım atmıştır.

* Video’da kullanılan logo firmamızın eski logosudur.

ESDİSİS V.1 REKLAM FİLMİ

Esdisis olarak sektörümüz de rakiplerimizden bir diğer farkımız da ürün veya hizmetlerimizi her zaman websitemiz ya da sosyal medya aracılığı ile reklam çalışmaları çerçevesinde kamuoyuna sunuyor, diğer firmalar gibi görsel anlamda gizliliğe gerek duymuyoruz.

* Video’da kullanılan logo firmamızın eski logosudur.