Baak Tivi Nedir ?

Baak Tivi sosyal medya (Instagram, Twitter ve Foursquare) üzerinden işletmenizde yapılan konum bazlı ve belirlediğiniz hastage yapılan paylaşımları işletmenizde bulunan TV ekranlarında anlık olarak yayınlar. Bu sayede müşterilerinizle etkileşim içinde kalarak işletmenizle ilgili sosyal içeriklere anında ulaşabilir, dilerseniz sürekli yada belirli gün ve saatlerde yayınlanacak şekilde kampanyalarınızı müşterilerinizle paylaşabilirsiniz.

Müşterileriniz Swarm üzerinden işletmenizde yer bildirimi(Check-In) yaptığında işletme içindeki ekranlarınızda hoş geldin mesajı yayınlayabilir, dilerseniz Check-In sayısına göre kampanyalar oluşturup ziyaretçi sayınızı yükseletebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Baak Tivi
Baak Tivi

Gelişmiş Özellikler

Mekanınıza ait kampanya ve duyuruları ister sürekli isterseniz belirlediğiniz gün ve saatlerde otomatik olarak yayınlanacak şekilde ayarlayabilir aynı zamanda Check-In bazlı kampanya oluşturup işletmenizi herkesin uğrak noktası haline getirebilirsiniz.

İşletmenizde paylaşım yapan kişileri kullanıcı bazlı olarak görebilir dilerseniz bir kullanıcıyı engelleyerek yaptığı paylaşımların ekranlarınızda gözükmemesini sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Müşteri İstatistikleri

Sene başından başlayarak bu zamana kadar işletmenizde Check-In(Yer Bildirimi) yapmış müşterilerinizin istatistiğine yaş ve cinsiyet bazlı ulaşabilir, aynı zamanda belirlediğiniz hashtaglerdeki paylaşım sayısını görebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Baak Tivi