EN İYİ ÇAĞRI MERKEZİ YAZILIMI

ESDİSİS V4 AKILLI ARAMA SİSTEMİ

Özgün, renkli, kolay, detaylı, özel, kişiselleştirilebilir ve FARKLI!
Vakit ve veri kaybı yaşamadan verimliliğinizi arttırın

Akıllı Arama Sistemi Nedir ?

Datalarınızda belirlenmiş olan müşteri ve kişileri, otomatik olarak arayıp müşteri temsilcilerine otomatik bağlayan sistemdir. Bu sayede müşteri temsilcileriniz daha fazla çağrıya çıkabilmekte ve ölü zaman en aza inmektedir. Tıkla ara yada manuel aramaya kıyasla verimlilik en üst düzeye çıkmaktadır.

Çağrı hızlarını arttırın ; datanızdaki numaraları art arda arayarak ve her irtibat için daha fazla numara çevirerek daha kısa bir sürede daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz.

Müşteri, saat dilimi veya diğer değişkenlere bağlı olarak aramayı kısıtlamayın ; müşterinin daha uygun bir zamanda aranması için randevu oluşturun. Müşteri müsait zamanında otomatik olarak aranır.

Esdisis Akıllı Arama Sistemi sayesinde vakit ve veri kaybı yaşamayacaksınız. Bu sayede müşteri temsilcilerinin verimliliği ve satış kazancınız artacaktır.

Detaylı Bilgi
Akıllı Arama Sistemi
Akıllı Arama Sistemi

Esnek Tasarım

Detaylı ve görsel olarak zenginleştirilmiş Esdisis V4 ile saatlerce bembeyaz bir ekrana bakmak zorunda kalmayacaksınız. Özel arkaplan seçenekleri ile sistemi kişiselleştirebilirsiniz.

Esnek tasarıma sahip olan Esdisis agent ekranı sayesinde personellerinizin ekranını istediğiniz gibi tasarlayabilir, sınırsız alan ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Kurallar koyabilir ve zorunlu alanları kendiniz seçebilirsiniz. Soru cevap ve cevap seçeneğine göre listelenen özel alanlar oluşturabilirsiniz. Kolayca anket ekranı oluşturabilirsiniz.

Ayrıca satışlara veya belirlediğiniz statülere bağlı olarak düzenleyebiliceğiniz Özel Tv Ekranı ile personellerin rekabet içinde olmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Çağa Uygun Sistemler

Teknolojiye göre sürekli yenilenen ve güncellenen Akıllı Arama Sistemi ile personellerinizi canlı olarak takip edebilir, konuşmayı dinler ve katılabilirsiniz. Müşteri temsilcilerinin tüm görüşmeleri otomatik kayıt altına alınmaktadır. Arama kayıtları, veri kaybı yaşanmayan ve özel güvenliği olan Esdisis Cloud yapısında her gün yedeklenmektedir. Arama kayıtlarını istediğiniz an tek tıkla dinleyebilir veya indirebilirsiniz.

Esdisis Bilişim olarak sınırsız ve güvenli bir şekilde datalarınızı tutabiliriz.Data Paketlerinizin istatistiklerine kolayca erişip aranma durumları ve sonuçlarına göre takip etmeniz mümkün.

Ayrıca sistem üzerinde yapılan bütün işlemleri ayrıntılarıyla görebilir ve takip edebilirsiniz.Personeliniz düzenleme yaptığında önceki ve yeni halini görmekte mümkün.

Detaylı Bilgi
Akıllı Arama Sistemi
Akıllı Arama Sistemi

Satışlar/Raporlar

Geniş filtreleme alanı ile istediğiniz özelliklere göre satışları filtreleyebilir işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. İşlem tarihi,satış tarihi,personel,kampanya v.b birçok filtre alanı ile işinizi kolaylaştırın. Satışlar için özel statüler oluşturabilir iş akışı takibizini sağlıklı şekilde yürütebilirsiniz.

Esdisis ile tüm verimlilik raporlarınıza kolayca erişebilirsiniz. "Çalışma saatleri","Mola süreleri","Boşta geçirilen süreler" gibi birçok raporu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca isteğinize bağlı olarak gün sonunda performans ve satış raporları firmanızın yetkili kişi veya kişilerine otomatik olarak e-posta ile iletilmektedir.

Detaylı Bilgi

Yetkilendirme/Duyuru

Sınırsız sayıda kullanıcı ve kullanıcı grupları ekleyebilirsiniz. Kullanıcıları gruplarını yetkilendirebilir, istediğiniz kampanyaya ve gruplara bağlayabilirsiniz. Alt üst grup hiyerarşisini düzenleyebilirsiniz.

Canlı diyalog imkanı sunan ONLİNE CHAT personelleriniz arasında koordinasyonu ve takım çalışmasını arttıracaktır. Chat yetkilendirme ile personel gurplarının chat üzerinde kimlerle iletişime geçebiliceğini belirleyebilirsiniz. Ayrıca Yöneticiler tüm chat diyologlarını görüntüleyebilirler.

Personellerinize anlık olarak bir kaç tık ile duyuru veya bilgilendirme yapabileceğiniz bir alandır. Kayan yazı şeklinde aktif olarak yayınlanır. Personel gruplarına ayrı ayrı duyuru yazılabilir.

Detaylı Bilgi
Akıllı Arama Sistemi
Akıllı Arama Sistemi

Sunucular

Siz de Esdisis V4 kullanmak istediğiniz de size özel sunucu hazırlanmaktadır.

Sistem sunucularımızın hepsi Tv kanalları gibi firmaların tercih ettiği Türkiye’nin en güvenilir ve sağlıklı çalışan datacenter firmalarındadır. Kullanmış olduğunuz sistemin sunucuları tamamen nem, sıvı, sıcaklık, elektrik vs gibi etkenler kontrol altına alınmış ortamda barındırılmaktadır.

Detaylı Bilgi

Esdisis V4 Akıllı Arama Sistemi ( Smart Predictive Dialer )

Daha fazla detay, daha fazla özellik, daha fazla kullanım kolaylığı..

Canlı İzle/Dinle/Katıl

Personellerin durumunu anlık olarak takip edebilir, canlı olarak konuşmalarını dinleyebilir veya konuşmaya katılabilirsiniz.

Özet Bilgi Ekranı

Görsel ve istatiksel anlamda geliştirilmiş admin özet ekranı. Performans kartları, Top 100, Toplam arama sayısı vs.

İnbound Karşılama

İsteğinize bağlı olarak numaranıza Inbound IVR ( Gelen çağrıyı ses kaydı ile karşılama ) hizmeti sağlanır.

Text To Speech

Belirlediğiniz cümlelerin yada sisteme yüklenen verilerin otomatik olarak seslendirilmesi ile iş akışınızı hızlandırın.

Kalite Kontrol

Kalite Kontrol personelinize özel ekran hazırlanmıştır. Yapılan satışlara kolay ulaşım sunar.

E-Fatura Oluşturma

E-fatura olarak müşterilerinizin bilgileri otomatik olarak tamamlanır. Personeliniz birkaç tık ile müşterinize fatura hazırlamış olur.

ESDİSİS V4 AKILLI ARAMA SİSTEMİ DEMO

Esdisis Bilişim'in ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanın