Hakkımızda

ESDİSİS NEDİR ?

Esdisis isminin açılımı ; Eskişehir Dijital Sistemler'dir. Kurucuları tarafından sektöre uluslar arası ismi ile Semi-Predictive Dialer System ( Otomatik Arama Sistemi ) ile giriş yapmaları nedeni ile bu isim ile kurulmuştur.

KURUCULARI KİMDİR ?

Esdisis Bilişim Emre ve Ali Özdemir kardeşler tarafından kurulmuştur.

Çağrı merkezi sektörü içerisinde uzun yıllar, farklı bölümlerinde çalışarak edinmiş oldukları tecrübe birikimi nedeniyle çağrı merkezlerinin temel ihtiyaçlarından biri olan yazılım ihtiyacına en iyi cevap verebilen yeni bir marka yaratmak amacı ile sektör de yer almaktadırlar.

KURULUŞUMUZDAN GÜNÜMÜZE

Esdisis Bilişim Kasım 2015 yılında kurulmuş olup 1.yılında dönemin krizlerine rağmen %300 büyüme sağlamıştır. 2.yılının 9 aylık dönemin'de de yine %300 oranında büyümeyi başarmıştır.

Bilişim sektörü içerisinde en hızlı gelişen öncü firmalardan biri olmak bizleri gururlandırmakla beraber müşterilerimizi daha çok memnun etmemize olanak sağlayan çalışmalara yer açmaktadır.

Eskişehir'den büyük şehirlerimizdeki firmalara hizmet vererek başladığımız bu serüvene daha sonra tüm Türkiye'ye hizmet vererek genişlettik ardından Avrupa talepleri ile Yurtdışına hizmet vermeye başlamış olup, Afrika ve Asya kıtalarında yer alan Ülkeler'de müşterilerimizin oluşması ile 2018 yılında Uluslararası ticaretimizi genişletmek adına önemli projeler hazırlamaktayız.

Esdisis güven odaklı çalışmaları ve müşteri memnuniyeti hassasiyeti ile basamaklarını bir bir tırmandığı sektörün lideri olmak amacı ile kurulmuştur.